Trener Kluge odchodzi ?

• autor: cassi94, 2013-09-24 23:19

Jak czytamy w artykule zamieszczonym na stronie regionalnapiłka.pl, trener rezerw Zielonych może wkrótce zmienić miejsce pracy.

.Według wpisu na stronach regionalnejpilki.pl trener Kluge ma poważną ofertę z klubu Śląsk Świętochłowice.
Gdyby ta informacja się potwierdziła, byłaby to wielka strata dla rezerw Zielonych.
Trener który wywalczył z Juniorami mistrzostwo podokręgu Bytom, oraz który wprowadził młodzież Szombierek do B-Klasy może odejść.

Fragment artykułu:

Śląsk Świętochłowice ma od dziś nowego trenera. Został nim Jamusz Kluge, który dotychczas prowadził młodzież i poźniej rezerwy bytomskich Szombierek. Tym samym powstał Vacat w Szombierkach, które muszą rozejrzeć się za nowym szkoleniowcem rezerw.

Nasza redakcja zastanawia się, czy w przerwie zimowej za trenerem podążą także niektórzy zawodnicy bytomskich rezerw, którymi Kluge opiekował się w ostatnich latach. Dla przypomnienia w ostatnim sezonie zdobył z juniorami Szombierek Mistrzostwo Podokręgu Bytom.

Oto oficjalny tekst ze strony głównej klubu:

"Prezes Jacek Gaim dokonał dzisiaj powołania do pełnienia funkcji trenera I drużyny Śląska Świętochłowice Pana Janusza Kluge w miejsce odwołanego decyzją Zarządu dotychczasowego selekcjonera Damiana Malujdy.

Ostatnim "trenerskim" miejscem pracy Janusza Kluge były Szombierki Bytom, z którym to Klubem związany był także w karierze zawodniczej. W latach 1988-97 będąc również kapitanem drużyny reprezentował Szombierki Bytom na arenach I ligi.
"

Link:

W rozmowie z trenerem ustalono, że do końca rundy jesiennej będzie pełnił funkcję trenera pierwszej drużyny Śląska Świętochłowice, jednocześnie pozostając z drużyną rezerw Szombierek. Trener rozwiał wszelkie wątpliwości i spekulacje, dzięki czemu wszyscy odetchnęliśmy z ulgą.

autor: Daro70 2013-09-25 08:24:58

Profil Daro70 w Futbolowo Szkoda, że nikomu nic nie powiedział ? Chłopaki nie poddawać się, bez trenera też dacie radę !!!