To już koniec

• autor: Daro70, 2014-08-23 17:52

REZERWY WYCOFANE Z ROZGRYWEK

Niestety, decyzją Zarządu TS Szombierki Bytom, drużyna rezerw po raz kolejny została wycofana z rozgrywek w B-klasie. Doszło do tego poprzez nawarstwienie się przez cały sezon szeregu problemów. Zaczęło się od tego, że na skutek jakichś wewnętrznych nieporozumień Zarządu z trenerem Kluge prowadzącego drużynę Rezerw Szombierek w rundzie jesiennej 2013, nie zatrzymywany przez nikogo odszedł do Śląska Świętochłowice, gdzie objął funkcję trenera pierwszej drużyny. Jego następca Pan Roman Cegiełka od samego początku swojej działalności pozbywał się po kolei niewygodnych mu  zawodników. Swoim postawą nie potrafił zjednać sobie drużyny, tworząc do siebie barierę nie do przebycia. Ponadto w sezonie wiosennym 2014 bardzo rzadko wprowadzani byli zawodnicy na boisko w meczach ligowych, gdyż wtedy pierwszeństwo mieli zawodnicy, którzy nie załapali się do składu na mecz w pierwszej drużynie. Dodatkowo jeszcze składy meczowe uzupełniali juniorzy, którzy odgórnie mieli nakaz grania, ale i tak nie pokazywali nic rewelacyjnego. Nie dziwi fakt, że duża część drużyny postanowiła odejść z Szombierek i znaleźli miejsce w innych klubach. Jak należy przypuszczać udali się za trenerem Kluge do Świętochłowic, gdzie tworzone są rezerwy. W Szombierkach jednak pozostała jeszcze dość spora grupa zawodników, wiernych klubowi, chętnych do gry w rezerwach, jednak z uwagi na okres wakacyjny na treningach stawiało się niewiele osób. Wg naszych informacji cała grupa miała być gotowa na pierwszy mecz ligowy. Niestety trenera Cegiełkę poniosły nerwy i nieporozumienia z Zarządem, który nie poinformował go o zorganizowanym naborze do drużyny, dzięki czemu drużyna rezerw została wycofana z rozgrywek w B-klasie bytomskiej. W związku z całym tym zamieszaniem pozostaje nam podziękować Zarządowi i Trenerowi Cegiełce za doprowadzenie do całkowitego rozpadu drużyny rezerw Szombierek. Od kilku lat nie udało się zniszczyć tej drużyny, a teraz pod byle pretekstem zostało to zrealizowane z sukcesem. Oby nie zrobiono tego z pierwszą drużyną.

Z ŻALEM INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ STRONA TA PROWADZONA NIEPRZERWANIE OD 5 LAT NIE BĘDZIE JUŻ AKTUALIZOWANA.

PRZEPRASZAMY !!!